תאור הפורום נושאים הודעות מאמר אחרון
פורום דיני תעבורה (1 אורחים:)
בפורום זה כחלק מפורומים משפטיים נוספים נענה על שאלות בדיני תעבורה למיניהן כגון נהיגה בשכרות, עבירות מהירות מופרזת ותאונות דרכים, משרדנו מייצג נאשמים בעבירות תנועה, החל מדוחות חניה, קנסות, פסילות מנהליות, וכלה בייצוג נאשמים בגרימת מוות או הריגה.
56 153 בעניין:פניה לעורך דין..
לפני יום אחד ו- 18 שעות
אורח 
פורום דיני משפחה וירושה
בפורום כחלק מפורומים משפטיים נוספים נעסוק בין היתר בשאלות מי משלם מזונות ? אצל מי יגורו הילדים לאחר הגירושין ? מתי אוכל לראות את הילדים ? כמה מזונות צריך לשלם ? האם בית הדין או בית המשפט ? אשתי לא מאפשרת לי לראות את הילדים, מה לעשות ? בעלי מאיים כי יברח מהארץ וישאיר אותי עגונה, מה לעשות ? אבא נפטר והשאיר אחריו ירושה, להיכן לפנות כדי לקבל צו ירושה בזריזות ובעלות נמוכה ? בעלי נפטר והשאיר צוואה המעבירה את כל נכסיו לילדיו מנישואים ראשונים ? על שאלות אלה ועוד בנושאי ירושה, משפחה, גירושין, נישואין, גיור, הכרת אבהות, ממזרות, פסולי נישואין, אפוטרופסות ועוד תמצאו פה תשובות. ומה שלא תמצאו תוכלו לשאול ולשאול...
43 96 בעניין:דיני משפחה..
יום שלישי 28 פברואר 2017 18:10
galplik80 
פורום הוצאה לפועל
בפורום זה כחלק מפורומים משפטיים נוספים הוצאה לפועל נענה על שאלות הקשורות להוצאה לפועל ולגבי מערכת ההוצאה לפועל הפועלת באופן אוטונומי ממערכת בתי המשפט, כן נענה בתחומים של אכיפת פסקי דין ושטרות.
18 36 בעניין:האם תיק הוצאה לפועל יכו..
שבת 11 מרץ 2017 15:03
אורח 
פורום תביעות ייצוגיות
בפורום זה כחלק מפורומים משפטיים נוספים, נענה על שאלות כגון מהי תביעה יצוגית? למי זה מתאים ? נתקלתם בעוולה ציבורית ? נגרם לכם נזק ואתם חושבים שיש עוד רבים כמותכם שלא יטרחו עם תביעה בגין עניין פעוט ? איך אפשר להתפשר בתביעה שמוגשת בשם קבוצה שהחברים בה לא מוכרים לכם ? מהם הסיכונים ומהם הסיכויים בתביעה ייצוגית ? מה מגיע לתובע הייצוגי ולעורך דינו ? ועוד שלל שאלות בנושא תביעות ייצוגיות יקבלו מענה במסגרת פורום תביעות ייצוגיות.
22 55 בעניין:עורך דין בנקים..
שבת 11 מרץ 2017 15:06
galplik80 
פורום מקרקעין
בפורום זה כחלק מפורומים משפטיים נוספים נעוסק במגוון נושאים הנוגעים לתחום המקרקעין, לרבות בנושאים של עסקאות במקרקעין (דירות, מגרשים, מסחרי וכיו"ב), קבוצות רכישה, תמ"א 38, שכירויות, בתים משותפים, רישומי והעברות זכויות בנכסים, מיסוי מקרקעין, דיור מוגן ודמי מפתח, הפקעות, תכנון ובניה ועוד. אנו נעשה כמיטב יכולתנו לספק תשובות ברורות ותמציתיות לכל השאלות והסוגיות שידונו בפורום זה.
93 131 איטום קירות חיצוניים..
יום שישי 17 מרץ 2017 17:53
אורח 
פורום דיני נזיקין
בפורום דיני נזיקין וביטוח זה כחלק מפורומים משפטיים נוספים נעסוק בסוגיית החיוב בעקבות נזקים שונים שנגרמים. החוק מגדיר מגוון סיטואציות, שבהן נגרם נזק לגופו של אדם או לרכושו, ובגין פגיעה זו הוא זכאי לתבוע פיצוי מהצד המזיק: תאונות מסוגים שונים (כמו תאונות דרכים ועבודה), תקיפה, מטרד, רשלנות, פרסום לשון הרע, גניבת עין (נזק למוניטין של גוף או מוצר) ועוד. הנכם מוזמנים לשאול שאלות בתחום.
42 90 בעניין:רשלנות רפואית..
לפני 15 שעות
אורח 
פורום ביטוח
בפורום זה כחלק מפורומים משפטיים נוספים נעסוק בתחום הביטוח נתייחס לכל הקשור לפוליסות מסוגיהם השונים כגון: ביטוח חיים, ביטוח כושר עבודה, ביטוח חיים, נכות, ביטוח רכוש וכדומה. תקופת התיישנות, מועדים, מכתב דחייה של חברת הביטוח ועוד. כפל ביטוחים, ונעלה על שאלות בנוגע לסוכן הביטוח ומערכת היחסים בינו לבין המבוטח. הנכם מוזמנים לשאול את צוות המומחים שלנו שאלות בנושא זה.
21 66 בעניין:ביטוח כושר עבודה..
יום ראשון 11 דצמבר 2016 15:22
אורח 
פורום גישור
בפורום גישור זה כחלק מפורומים משפטיים נוספים נעסוק ונסביר מהו הליך הגישור, מיהו מגשר, כללי האתיקה של מגשרים , חיסיון הליך הגישור, מעמדו של המגשר ושל הצדדים להליך הגישור, פנייה מביהמ"ש והאם מותר לסרב להליך הגישור, מה קורה כאשר הגישור מסתיים ללא הצלחה? שאלות אלו ואחרות ידונו בפורום זה. אתם מוזמנים לפנות אתל המומחים שלנו לשאלות בתחום הגישור.
19 91 בעניין:גישור - כל מה שרצית לשא..
שבת 11 פברואר 2017 15:02
galplik80 
פורום דיני עבודה
פורום דיני עבודה זה כחלק מפורומים משפטיים נוספים מתייחס לכל הסוגיות שנוגעות ליחסים שבין עובד למעביד או בין עובד לעובד אחר. משפט דיני עבודה מגדיר את זכויות הבסיס של כל עובד, כפי שהם מובאות כאן: שכר מינימום, תשלום על שעות נוספות, הלנת שכר, מועד לתשלום משכורת, תשלום נסיעות, חופשה שנתית, דמי מחלה, תשלום דמי הבראה, פיצויי פיטורין ועוד. הנכם מוזמנים להתייעץ עם צוות המומחים שלנו.
55 116 עו"ד עבודה..
יום ראשון 12 פברואר 2017 20:57
אורח 
פורום תביעות קטנות
בפורום זה כחלק מפורומים משפטיים נוספים נענה על שאלות ותשובות בנושא תביעות קטנות, מהי תביעה קטנה, מהו הגובה המקסימלי (המירבי) להגשת בתביעות קטנות, מתי כדאי להגיש תביעה קטנה, ובאילו עניינים
36 74 בעניין:ניכיון שיקים..
לפני יום אחד ו- 15 שעות
123AIE 
פורום משפט אזרחי
בפורום משפט אזרחי זה כחלק מפורומים משפטיים נוספים נענה בין היתר על שאלות כלליות ובין היתר בעניינים השייכים לעולם המשפט האזרחי
27 36 פורום משפט אזרחי חדש ופעיל..
יום שישי 14 אוקטובר 2016 12:53
אורח 
פורום פלילי
"פורום משפט פלילי זה כחלק מפורומים משפטיים נוספים נועד לתת מענה לסוגיות בוערות בתחום דיני העונשין והפרוצדורה הפלילית: הליכי החקירה והמעצר; זכויות חשודים ונאשמים; מה הם שלבי המשפט הפלילי? מה יסודותיה של עבירה מסוימת? איך מקבלים חומר חקירה ומתי? מה עושים בשימוע? זאת וסוגיות חשובות נוספות". פורום זה מנוהל ע"י עורכי הדין דב גלעד כהן ועורכת הדין דנה שביט.
82 162 דיני פלילים..
יום שני 13 מרץ 2017 17:39
אורח 
פורום פלילי - עבירות צווארון לבן וקטינים
בפורום זה כחלק מפורומים משפטיים נוספים תמצאו מידע ותקבלו מענה על שאלות בתחום העבירות השונות הנחשבות ל"עבירות צווארון לבן" ועל ההליכים שמאפינים אותן, טיפים ומענה על שאלות בתחום. מאמרים על חוק איסור הלבנת הון, עבירת השוחד, זכות השימוע ועוד. כן תמצאו בפורום ותקבלו מענה על שאלות בתחום הקטינים בפלילים: בפורום זה נעסוק בכל הקשור לקטינים ופלילים - החל מחקירות במשטרה וזכויות קטינים במעצר, דרך הגשת כתב אישום וניהול המשפט ועד לעונשים ולהתנהלות מול שירות המבחן לנוער. אתם מוזמנים לפנות עם כל שאלה בתחום. פורום זה מנוהל על-ידי עו"ד ענבל דוכובני-זאבי ממשרד מוטי לוי - משרד עורכי דין.
40 77 עורך דין פלילים..
יום רביעי 01 מרץ 2017 05:30
אורח 
פורום דיני תאגידים, דיני חברות
פורום תאיגים כולל זה כחלק מפורומים משפטיים נוספים, מתן ייעוץ ליזמים, תכנון עסקי, מענה לשאלות לגבי הקמת חברות (הקמת חברה / רישום חברה), דיווחים לרשם החברות, פיטורין ומינויים של נושאי משרה בחברה, שינויי שם במרשם, החלפת כתובת החברה, תכנון עסקאות וכד'. הנכם מוזמנים להתייעץ עם צוות המומחים שלנו.
28 41 עיצוב משרד עורכי דין..
יום רביעי 18 ינואר 2017 22:23
אורח 
פורום משפט מסחרי
פורום משפט מסחרי זה כחלק מפורומים משפטיים נוספים נכלל תחת משפט אזרחי, אשר מכיל קשת רחבה של תחומים מעולם הדין. תחת משפט אזרחי נכללים כל התחומים המשפטיים, אשר מכסים סוגיות שבין אדם לחברו. למשל: דיני חוזים, אשר עוסקים בסוגיות שונות מהתחום של חתימה על חוזים בין שני צדדים או יותר, כמו – כיצד מתמודדים עם הפרה של חוזה? אילו סעיפים חוזה צריך לכלול? מתי חוזה מאבד תוקף? וכד'. אחד התחומים העיקרים תחת משפט אזרחי הוא משפט מסחרי , אשר עוסק בדינים שרלוונטיים לתחום התעשייה והמסחר. רוב הסוגיות שנדונות במסגרת משפט מסחרי נוגעות לחברות וגופי מסחר, למשל: חוקים לפירוק חברה מסחרית, טיפול במקרים של פשיטת רגל, חתימה על חוזים עם משקיעים ועוד.
26 47 צריך לקחת עורך דין לפני חתימה..
יום חמישי 17 נובמבר 2016 13:17
123AIE 
פורום גרפולוגיה משפטית ותעסוקתית
פורום גרפולוגיה משפטית ותעסוקתית זה כחלק מפורומים משפטיים נוספים עוסק בגרפולוגיה משפטית - זה המקום להעלות כל סוגיה הקשורה לחשד או חשש בנושא זיופים וזיהוי כתב יד, אימות חתימות, זהות הכותב וגם מצב נפשי. בגרפולוגיה תעסוקתית – איך משלבים גרפולוגיה במיון עובדים, התלבטות לפני ואחרי התוצאות הגרפולוגיות. אפשר לשאול הכל פורם זה בניהולה של הגרפולוגית קרן רווה.
9 14 חוזה בין שותפים..
יום שלישי 01 ינואר 2013 15:38
אורח 
פורום דיני צבא
פורום דיני צבא זה כחלק מפורומים משפטיים נוספים נענה על שאלות בתחום המשפט הצבאי- כמו ברוב העולם, גם במדינת ישראל, מערכת המשפט הצבאית מופרדת מזו האזרחית. באחריות מערכת המשפט הצבאית פעולות הצבא, החיילים המשרתים בו וכן, באופן חלקי, תושבים אשר נמצאים תחת משטר צבאי. ניתן לחלק את העבירות הנידונות בבתי הדין הצבאיים לשניים: פליליות (במידה וחייל עבר על חוקי המדינה) ומשמעתיות (במידה וחייל עבר על הוראות המפורטות בחוק השיפוט הצבאי). חיילים וחיילות והורים יקרים, אתם מוזמנים לכתוב שאלות והמומחים שלנו יענו לכם במהרה
22 40 שירות לאומי..
יום ראשון 19 מרץ 2017 16:33
אורח 
מנהלים nunlaw
פורום ביטוח לאומי (1 אורחים:)
בפורום זה כחלק מפורומים משפטיים נוספים, נענה לשאלות ותשובות בנושא ביטוח לאומי וההיבטים המשפטיים, את פורום ביטוח לאומי מנהל עורך הדין אייל נון, הנכם מוזמנים לשאול שאלות בתחום.
22 43 בעניין:נסיעה לחו"ל..
יום רביעי 24 אוגוסט 2016 18:09
אורח 
פורום שוק ההון וניירות ערך
בפורום שוק ההון וניירות ערך זה כחלק מפורומים משפטיים נוספים, נענעה על שאלות משפטיות בתחום שוק ההון וחוק ניירות ערך, תשקיפים והנפקות לבורסה
13 36 בעניין:עסקים: איך תקבלו הלוואה..
יום שישי 10 מרץ 2017 14:21
galplik80 
פורום הגנת הפרטיות
בפורום זה נעסוק בסוגיות השונות בקשר להגנת הפרטיות, לרבות הגנת הפרטיות ברשת האינטרנט ושמירת מידע אישי על ידי גופים מסחריים והשימוש באותו המידע
6 9 בעניין:משרד חקירות לשרותך..
יום חמישי 12 ינואר 2017 14:51
galplik80 

עבור ל-: